Akcesoria do odzieży

Aby ułatwić i ujednolicić proces produkcji odzieży dla naszych klientów, w ofercie posiadamy również szeroką gamę akcesoriów dzianinowych do odzieży ochronnej i roboczej. Są to między innymi paski, szelki i mankiety oraz dzianiny wykorzystywane do poprawy komfortu odzieży. Akcesoria dzianinowe Hero Textil AG idealnie pasują do odzieży ochronnej oraz roboczej wykonanej z tkanin Klopmana lub TDV, mogą być również wykonane w wersjach antystatycznych oraz trudnopalnych.

Wszechstronne paski opracowane przez Hero Textil, idealnie sprawdzą się do odzieży roboczej, ochronnej, outdoorowej jak i modowej. Modele nadają się do konfiguracji według potrzeb klienta, dostępne w wielu kolorach, długościach oraz z różnymi wykończeniami.

Elastyczne szelki do odzieży roboczej znacząco podniosą wygodę i komfort noszenia, dostępne są w wielu kolorach.

W naszej ofercie posiadamy również mankiety do odzieży roboczej, idealne do kurtek, bluz czy spodni. Dostępne są również mankiety wykonane z włókien trudnopalnych lub antystatycznych dające użytkownikom dodatkową ochronę.

Posiadamy również wstawki do odzieży, poprawiające wygodę oraz komfort użytkownika. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.