Nasze marki

Klopman

Od 1997 roku, Tomasz Marciniak jest wyłącznym przedstawicielem firmy Klopman w Polsce. Klopman, założony w 1967 roku jako pierwszy wprowadził w Europie tkaniny wykonane w 65% z poliestru i 35% z bawełny. Od tego czasu firma zdobyła pozycję czołowego Europejskiego producenta specjalnych mieszanek do produkcji odzieży ochronnej, firmowej oraz roboczej.

Siedziba główna oraz zakład produkcyjny o powierzchni 70 000 metrów kwadratowych mieści się we włoskim Frosinone. Klopman posiada również zakład produkcyjny w Dżakarcie, umożliwiający obsługę Azji Południowej oraz Pacyfiku. Dzięki temu firma jest w stanie bezpośrednio obsługiwać klientów z tych regionów, w tkaniny wykonane zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami jakościowymi i technicznymi. Dodatkowo, Klopman posiada przedstawicieli handlowych, takich jak my, w Europie oraz innych częściach świata.

TDV Industries

Od 2017 roku, jesteśmy wyłącznym przedstawicielem TDV Industries w Polsce. TDV to francuska firma, założona w 1867 roku, specjalizująca się w produkcji tkanin 100% bawełny, z przewagą bawełny oraz innych mieszanek poliestrowo-bawełnianych. Dodatkowo, TDV posiada również szeroką gamę tkanin taktycznych, wykorzystywanych do produkcji odzieży specjalistycznej.

Siedziba główna oraz zakład produkcyjny mieszczą się we francuskim Laval. Tkaniny TDV posiadają następujące certyfikaty: Oeko-TEX, dający gwarancję bezpieczeństwa dla skóry, Gots/Ecocert, gwarantujący organiczne pochodzenie surowców oraz Fairtrade, spełniający normy ‘Sprawiedliwego Handlu’ i gwarantujący, że bawełna została nabyta po uczciwej cenie.

Hero Textil AG

Z firmą Hero Textil AG jesteśmy związani od 2009 roku, od momentu, gdy Tomasz Marciniak został wyłącznym przedstawicielem firmy w Polsce. Hero Textil jest niemiecką firmą, założoną w 1980 roku, która specjalizuje się w produkcji akcesoriów dzianinowych do odzieży ochronnej oraz roboczej. W swojej ofercie firma posiada między innymi paski, szelki i mankiety oraz dzianiny wykorzystywane do poprawy komfortu odzieży.

Akcesoria dzianinowe Hero idealnie pasują do odzieży ochronnej oraz roboczej wykonanej z tkanin Klopmana lub TDV, oraz są dostępne z wykończeniem antystatycznym lub trudnopalnym.

Siedziba główna oraz zakład produkcyjny mieszczą się w niemieckim Crailsheim.